Paweł Korepta

Od 22 lat związany z Buską Orkiestrą Zdrojową, nad którą w 2018 roku przejął opiekę artystyczną oraz wzbogacił jej brzmienie tworząc liczne aranżacje. Serca publiczności zdobywa również jako pianista i konferansjer.

Od 2012 roku współtworzy Szkołę Muzyczną I stopnia im. Krzysztofa Pendereckiego w Busku-Zdroju, gdzie pełni funkcję wicedyrektora i nauczyciela teorii muzyki oraz chóru.

W 2019 ukończył studia kompozytorskie na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie Rafała Janiaka. Tworzy utwory instrumentalne, wokalne oraz muzykę do spektakli teatralnych.

Paweł Korepta jest także absolwentem Akademii Muzycznej w Krakowie oraz absolwentem Instytutu Muzyki Liturgicznej PAT w Krakowie. Pracuje z muzyką w szerokim znaczeniu tego słowa, od zajęć muzycznych z dziećmi i dorosłymi do prowadzenia studia nagrań i współpracy z wydawnictwami muzycznymi.

Napisz do mnie

Przygotowując oprawę muzyczną zwracam szczególną uwagę na to, aby dopasować ją do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli nie do końca wiesz jak miałaby wyglądać Twoja uroczystość, skontaktuj się ze mną. Chętnie doradzę i pomogę.